Rekruterki,

jak już pewnie wiecie z Funpage’a na facebooku – od dłuższego czasu pracuję nad projektem kursu online dla początkujących rekruterek. Jeśli nie kwalifikujesz się do tej grupy – nic straconego! Kurs będzie miał wersję podstawową i rozszerzoną, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Wiem jak podejść do tematu, żeby skutecznie przyswoić wiedzę i nabyć nowe umiejętności. Poza doświadczeniem w obszarze HR i rekrutacji, jestem również certyfikowanym trenerem biznesu i coachem. Wiem zatem jak zaplanować treści, aby były dla Ciebie łatwo przyswajalne i maksymalnie użyteczne.

Możesz to dla mnie zrobić?

Potrzebuję tylko Twojej pomocy w zakresie tematów. Mogę spojrzeć na swoje wyzwania, jakie stały przede mną na początku kariery, ale chciałabym również poznać Twoje realne potrzeby. Chcę, żebyś skorzystała z tego kursu, jak z żadnego innego na rynku. Twoja opinia jest dla mnie na wagę złota.

A oto zarys mojej koncepcji i wizja, które mogą jeszcze ulec zmianie. Chciałabym jednak, żebyś wiedziała, że wkładam w to ogrom serducha i chcę Ci dostarczyć 100% rekrutacyjnego mięcha!