czarne logo strony rekrutuj z pasją przedstawiające linię życia z dwoma ludzikami

15 grudnia, 10:00-12:00​

Jak budować pewność siebie w roli rekrutera i przestać stresować się tą pracą?

Zapisz się na praktyczne szkolenie i poznaj proste metody na budowanie pewności siebie w rekrutacji, a co za tym idzie sposoby na swobodne i bezstresowe prowadzenie nie tylko rozmów, ale całych procesów rekrutacyjnych.

Joanna z uśmiechem na twarzy i zaciśniętymi pięciami w geście zwycięsta

Czy jesteś pewną siebie rekruterką?

Czy jesteś pewnym siebie rekruterem?

Wykonaj ze mną jedno zadanie.

Znajdź chwilę czasu dla siebie, jeśli masz taką możliwość, zamknij oczy i pomyśl o sobie jako rekruterce, rekruterze. Jakie myśli pojawiają się w Twoje głowie? Czy są pozytywne, czy raczej pełne obaw i lęków? Czego się boisz, realizując swoją pracę? Co boisz się stracić?

Jeśli w Twojej głowie pojawiają się te mniej przyjemne myśli, może właśnie teraz jest ten czas, żeby nad tym popracować?

Widzisz, większość rzeczy, które mamy w swojej głowie nigdy się nie wydarza. Czarne scenariusze, które kreślimy, w 90% pozostają tylko w sferze naszych myśli i opinii, a jednak mają ogromny wpływ na nasze życie. Często powstrzymują nas przed dobrymi zmianami, odbierają szanse na lepsze życie, pozostawiają nas ciągle w miejscu, w którym wcale tak naprawdę nie chcemy być.

Brakuje nam odwagi, by pójść dalej. Brakuje nam pewności, że damy sobie radę.

Większość ludzi tak bardzo uzależniona jest od wpływu innych osób i rzeczy, że nie wyobrażają sobie nawet, że mogą sami coś osiągnąć, poradzić sobie z problemami, odnieść sukces. Tymczasem cała siła jest w nas, musimy się tylko nauczyć jak z niej korzystać!

"Nie potrafię, nie umiem tego zrobić..."
"Nie jestem jeszcze dość dobra, dobry..."
"Nie mam wystarczająco dużo doświadczenia..."
"Nikt nie liczy się z moim zdaniem..."

Siła i pewność jest już w Tobie. Musisz ją tylko odnaleźć, a ja Ci w tym pomogę!

Czego się nauczysz na tym szkoleniu?

Co zyskujesz, dołączając do szkolenia?

Zobacz co mówią uczestnicy moich szkoleń

"Jeśli nic nie zmienisz,
nic się nie zmieni"

To święte słowa, bo absolutnym krokiem
#1 do osiągnięcia REZULTATÓW jest DZIAŁANIE.

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

WORKBOOK

Ten zeszyt ćwiczeń to narzędzie rozwojowe, którego zadaniem jest przeprowadzić Cię przez często nieuświadomione procesy myślowe i doprowadzić do realnych, pożądanych zmian.

Ćwiczenia w nim zawarte pomogą Ci zadać sobie pytania, których sama, sam, nigdy byś sobie nie zadał_a. Pomogą też skłonić do cennych wglądów i refleksji w głąb siebie, a ostatecznie zachęcić do działania i dokonywania w życiu zmian.

Większość ćwiczeń przerobimy w praktyce podczas szkolenia, jednak wiem, że wracanie do nich regularnie, zapewnia najlepsze efekty.
Każde zadanie będzie szczegółowo opisane wraz z instrukcją do wykonania.

zeszyt ćwiczeń

Z tym szkoleniem
i workbookiem masz już wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć swoją pewność siebie i skutecznie realizować się w roli rekruterki, rekrutera. Reszta jest już w Twoich rękach!

Jak budować pewność siebie w roli rekrutera i przestać stresować się tą pracą?

Czwartek, 15 grudnia

10:00 - 12:00

.

Szkolenie przeprowadzi: Joanna Urbańska

Jestem doświadczoną rekruterką, HR business partnerką, menadżerką HR a do tego również trenerką, coachem, konsultantką HR, psycholożką i blogerką. Dzięki swojej determinacji w zaledwie 3 lata awansowałam od roli stażysty do menadżera HR, prowadząc przy tym również własny, zdalny zespół.

Na pierwszą swoją rozmowę rekrutacyjną w 2010 roku szłam pieszo przez 5 kilometrów i spóźniłam się ponad godzinę, ale dostałam tę pracę. Zrozumiałam wtedy co jest najważniejsze – człowiek! To moja misja, aby procesy rekrutacyjne były prowadzone profesjonalnie, ale w swobodnej atmosferze i z partnerskim podejściem.