5-dniowe wyzwanie
#JESTEMREKRUTEREM

"Jak dostać pierwszą (lub lepszą) pracę w rekrutacji?"

("Bez żadnego wcześniejszego
doświadczenia w rekrutacji")

Zapisując się na szkolenie wyrażasz zgodę na dołączenie do mojego newslettera i zgadzasz się z moją polityką prywatności.

Zaczynamy 15 maja!
15-19 maj, godzina 20:00

Online
Zamknięta grupa na FB

Okrągły portret Joanny Urbańskiej - rekruterki z pasją.

Joanna Urbańska 
Trenerka i rekruterka

Dla kogo jest to Wyzwanie?

Powiedziałabym ogólnie, że dla pasjonatów rekrutacji i HR. Niech nie zmyli Cię program Wyzwania zaprojektowany z myślą o przygotowaniu się do rozmowy rekrutacyjnej. Podczas tego 5-dniowego szkolenia podzielę się masą tipów rekruterskich i wartościowymi ćwiczeniami dla każdego, kto chce się w tej roli rozwijać!

Dla początkujących w rekrutacji

To Wyzwanie jest skierowane przede wszystkim do osób, które przygotowują się do pracy w roli rekrutera i chcą zdobyć pierwszą pracę w tym zawodzie. Lub też już pracują jako rekruterzy, ale chcą zmienić firmę i dobrze się do tego przygotować.

Dla doświadczonych w rekrutacji

Na Wyzwaniu skorzystają też osoby bardziej doświadczone, które chcą lepiej wykonywać swoją pracę i mają ogromną motywację do samorozwoju. Z każdego spotkania będzie można wynieść wartość dla siebie. Będzie dużo przydatnych materiałów i ćwiczeń do wykorzystania w codziennej pracy, również jako rekruter!

Co będziemy robić podczas 5 dni Wyzwania?

Każdy dzień Wyzwania to kolejny etap rozmowy rekrutacyjnej, którą przejdziesz na to stanowisko. Możemy w skrócie przyjąć, że każda rozmowa na specjalistę ds. rekrutacji składa się między innymi z tych 4 etapów:

Prezentacja siebie - czyli tradycyjne pytanie "proszę powiedzieć mi coś o sobie". Wiesz jak na nie odpowiedzieć, aby zachęcić do swojej osoby, nawet jeśli niewiele możesz powiedzieć o sobie, jako rekruterze?
Wyobrażenie o pracy - kiedy nie masz żadnego doświadczenia, bardzo często rekruter sprawdza podczas spotkania to, jakie masz wyobrażenie o tym stanowisku, czy wiesz w ogóle z jakimi zadaniami się to wiąże i jak wygląda codzienny charakter tej pracy. Innymi słowy, czy wiesz na co się piszesz.
Znajomość realiów rynku - możesz nie umieć rekrutować, ale musisz wiedzieć co dzieje się obecnie na rynku. To kolejny etap, w którym rekruter będzie sprawdzał czy wiesz jak wygląda rynek, jakie są obecnie wyzwania i czy jesteś gotowa, gotowy stawić im czoła
Teoria rekrutacyjna - skoro nie masz doświadczenia, to powiedz chociaż jak powinno to wyglądać. Sama również u początkujących rekruterów badam przynajmniej wiedzę w tym temacie, dlatego warto mieć pojęcie co po kolei dzieje się podczas samej rekrutacji

Zatem przez 4 kolejne dni zajmiemy się przygotowaniem właśnie w tych obszarach, natomiast 5 dzień to zastosowanie całej wiedzy z poprzednich dni w praktyce i przygotowanie swojego CV! Zobacz 👇

dzień #1

Odpowiesz sobie na odwieczne pytanie, czy nadajesz się na rekrutera. Od tego zależy jak zaprezentujesz się na rozmowie, więc odkryjemy Twoje mocne strony i wykorzystamy je w prezentacji Ciebie na rekrutacji.

dzień #2

Dowiesz się jak wygląda rzeczywistość w pracy rekrutera. Przedstawię Ci tę pracę z trzech perspektyw (korpo, agencji i bycia freelancerem) ze szczegółami, w celu świadomego wyboru ścieżki i dobrego opisu wyobrażenia na spotkaniu rekrutacyjnym.

dzień #3

Jeśli na codzień nie siedzisz w rekrutacji, to możesz nie wiedzieć co dzieje się obecnie na rynku. Co powiesz kiedy zapyta o to rekruter? Opowiem Ci jak wygląda rynek pracy, jakie są wyzwania i trendy oraz co mówi się o pokoleniach w kontekście rekrutacji.

dzień #4

Jak rekrutować skutecznie? Już sama wiedza o tym, jak rekrutować może dać Ci pracę. Tego dnia nauczymy się jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa rekrutacyjna oraz jakie pytania warto zadawać kandydatom.

dzień #5

To zwieńczenie Wyzwania. Podsumujemy całą wiedzę i powiemy sobie jak przygotować się do rozmowy o pracę. Poruszymy temat CV, typowych pytań i najlepszych odpowiedzi i wykorzystamy całe wyzwanie, aby przygotować swoją ofertę.

Co przygotowałam na to Wyzwanie?

5 pełnowartościowych szkoleń

5 godzin wypełnionych po brzegi konkretnymi wskazówkami. To będzie 5 dni intensywnej pracy nad sobą - nowa wiedza, workbooki i ćwiczenia do domu. Dużo tego, ale efekt  jest tego warty! 

Workbooki na każdy dzień

Aby lepiej zapamiętać rzeczy ze szkolenia, będziesz wypełniać je na bieżąco podczas spotkania, a po całym Wyzwaniu będą dla Ciebie notatkami z tego wydarzenia.

Gotowe ćwiczenia do wykonania

Godzina szkolenia to mało, aby zmienić swoje życie. Dlatego zaprojektowałam ćwiczenia, z którymi będziesz pracować indywidualnie. To one będą kluczem do sukcesu.

Niespodzianki

Mam nadzieję, że podstawowy program tego szkolenia jest dla Ciebie wystarczająca atrakcyjny. Na Wyzwanie przygotowałam jednak dodatkowe atrakcje w postaci materiałów, ale i prezentów do zdobycia!

Zobacz jak prowadzę Wyzwania!

To 5-dniowe Wyzwanie prowadzę po raz pierwszy, bo dostaję od Was dużo pytań o to jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko rekrutera. Nie zmienia to jednak faktu, że do każdego swojego szkolenia przygotowuję się tak samo, a więc daję maksymalną wartość. Nie inaczej będzie tym razem, ale gdybyś miała, miał wątpliwości, zobacz co pisali uczestnicy innych szkoleń i wyzwań!

To Wyzwanie jest jak kilka indywidualnych
konsultacji ze mną!

W normalnych warunkach potrzeba kilku konsultacji 1:1 ze mną, aby przejść przez te wszystkie tematy. Oczywiście podczas Wyzwania ja daję Ci wiedzę i ćwiczenia, ale i tak cała odpowiedzialność leży po Twojej stronie. Tylko od Ciebie zależy czy z tego skorzystasz i jak bardzo. 

Ponieważ chcę Cię bardzo zachęcić do zmiany w Twoim życiu i do faktycznego zaangażowania się w działanie, postanowiłam, że to szkolenie będzie symbolicznie, ale jednak płatne. Zainwestuj w siebie! To psychologiczne działanie, które powoduje, że po pierwsze bardziej Ci zależy, bo jednak zapłaciłaś, zapłaciłeś. Po drugie wydajesz pieniądze na swój własny rozwój, inwestujesz i oczekujesz zwrotu. To działa!

Jedna godzina konsultacji ze mną 1:1 to cena ok. 350 zł, przy 5 spotkaniach łącznie jest to ok. 1750 zł. Ty dzisiaj inwestujesz ułamek tej ceny 49 zł. Nie robię tego dla siebie, a dla Ciebie! Sama, sam pomyśl w ilu bezpłatnych szkoleniach brałaś, brałeś udział i co z tego wyszło, jaki był efekt, ile rzeczy wdrożyłaś, wdrożyłeś w życie. Niech tym razem będzie inaczej.

Bilet BASIC

Udział w 5 szkoleniach Wyzwania
Nagrania dostępne przez 1 miesiąc
Workbooki do każdego dnia wyzwania
Zadania domowe do wykonania

49 zł

Bilet VIP*

Udział w 5 szkoleniach Wyzwania
Nagrania dostępne przez 1 miesiąc
Workbooki do każdego dnia wyzwania
Zadania domowe do wykonania
4 sesje Q&A przed szkoleniem

199 zł

* Bilet VIP jest dla osób, które potrzebują osobiście popracować nad swoim konkretnym przypadkiem. Od wtorku codziennie przed każdym szkoleniem, czyli o 19:00 będziemy spotykać się na Zoom i rozmawiać o konkretnych rozwiązaniach na konkretne problemy. Będę udzielać wskazówek, odpowiadać na pytania i dzielić się swoją wiedzą.

Zacznij działać!

Copyright © Rekrutuj z Pasją. All Rights Reserved

Już prawie... Jeszcze tylko jeden krok przed zakupem biletu!

Zarezerwuj swoje miejsce

Podaj swoje imię i adres e-mail:

Zapisując się na szkolenie wyrażasz zgodę na dołączenie do mojego newslettera i zgadzasz się z moją polityką prywatności.

Close
Już prawie... Jeszcze tylko jeden krok przed zakupem biletu!

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Już prawie... Jeszcze tylko jeden krok do zakupu biletu!

Zarezerwuj swoje miejsce

Podaj swoje imię i adres e-mail:

Zapisując się na szkolenie wyrażasz zgodę na dołączenie do mojego newslettera i zgadzasz się z moją polityką prywatności.

Close