Gratulacje i dziękuję : jesteś zapisana, zapisany na szkolenie!

A ja mam dla Ciebie jeszcze jednorazowe zaproszenie, które znajduje się tylko na tej stronie.

 Dla kogo jest to Wyzwanie? 

Powiedziałabym ogólnie, że dla pasjonatów rekrutacji i HR. Niech nie zmyli Cię program Wyzwania zaprojektowany z myślą o przygotowaniu się do rozmowy rekrutacyjnej. Podczas tego 5-dniowego szkolenia podzielę się masą tipów rekruterskich i wartościowymi ćwiczeniami dla każdego, kto chce się w tej roli rozwijać!

Dla początkujących w rekrutacji

To Wyzwanie jest skierowane przede wszystkim do osób, które przygotowują się do pracy w roli rekrutera i chcą zdobyć pierwszą pracę w tym zawodzie. Lub też już pracują jako rekruterzy, ale chcą zmienić firmę i dobrze się do tego przygotować.

Dla doświadczonych w rekrutacji

Na Wyzwaniu skorzystają też osoby bardziej doświadczone, które chcą lepiej wykonywać swoją pracę i mają ogromną motywację do samorozwoju. Z każdego spotkania będzie można wynieść wartość dla siebie. Będzie dużo przydatnych materiałów i ćwiczeń do wykorzystania w codziennej pracy, również jako rekruter!

 Co otrzymujesz w raz z tym szkoleniem? 

5 pełnowartościowych szkoleń

W tym kursie znajdziesz łącznie ponad 7 godzin nagrań plus w bonusie dodatkowa godzina nagrania symulacji rozmowy rekrutacyjnej.

Workbooki na każdy dzień Wyzwania

Aby lepiej zapamiętać rzeczy ze szkolenia, będziesz wypełniać je na bieżąco podczas spotkania, a po całym Wyzwaniu będą dla Ciebie notatkami z tego wydarzenia.

Gotowe ćwiczenia do wykonania

Godzina szkolenia to mało, aby zmienić swoje życie. Dlatego zaprojektowałam ćwiczenia, z którymi będziesz pracować indywidualnie. To one będą kluczem do sukcesu.

Standardowa cena:

249 zł

Tylko na tej stronie:

49 zł

Specjalna oferta dostępna dla Ciebie tylko teraz przez 20 minut!

 Co o tym wyzwaniu mówią jego uczestnicy? 

Jak zaplanowane jest to szkolenie?

Każdy dzień Wyzwania to kolejny etap rozmowy rekrutacyjnej, którą przejdziesz na to stanowisko. Możemy w skrócie przyjąć, że każda rozmowa na specjalistę ds. rekrutacji składa się między innymi z tych 4 etapów:

Prezentacja siebie

Czyli tradycyjne pytanie "proszę powiedzieć mi coś o sobie". Wiesz jak na nie odpowiedzieć, aby zachęcić do swojej osoby, nawet jeśli niewiele możesz powiedzieć o sobie, jako rekruterze? Zajmiemy się zarówno napisaniem intrygującego i atrakcyjnego BIO do CV, jak i pierwszą prezentacją siebie na rozmowie z rekruterem. Na samym początku spotkania masz zwykle ok. 5 minut, aby się zareklamować. Wielu kandydatów nie jest na to przygotowana i już od początku robią kiepskie wrażenie jąkając się i mówiąc o mało istotnych rzeczach.

Wyobrażenie o pracy

Kiedy nie masz żadnego doświadczenia, bardzo często rekruter sprawdza podczas spotkania to, jakie masz wyobrażenie o tym stanowisku, czy wiesz w ogóle z jakimi zadaniami się to wiąże i jak wygląda codzienny charakter tej pracy. Innymi słowy, czy wiesz na co się piszesz? Zaprosiłam do wywiadu dwie osoby zajmujące się zupełnie inną ścieżką rekrutacji, a mianowicie rekrutera z agencji pracy oraz rekrutera - freelancera. Sama opowiadam o perspektywie rekrutera w wewnętrznym dziale HR. Sprawdzisz, co jest najlepsze dla Ciebie i z łatwością wykażesz się znajomością stanowiska podczas rozmowy.

Znajomość realiów rynku

Możesz nie umieć rekrutować, ale musisz wiedzieć co dzieje się obecnie na rynku. To kolejny etap, w którym rekruter będzie sprawdzał czy wiesz jak wygląda rynek, jakie są obecnie wyzwania i czy jesteś gotowa, gotowy stawić im czoła. Wyzwania rynku pracy, trendy, 4 pokolenia aktywne zawodowo... Czy to ciekawe zadania czy raczej przerażająca rzeczywistość i przyszłość? Dowiesz się czy chcesz się w to pakować i jak to wykorzystać odpowiadając na pytania rekrutacyjne.

Teoria rekrutacyjna

Skoro nie masz doświadczenia, to powiedz chociaż jak powinno to wyglądać. Sama również u początkujących rekruterów badam przynajmniej wiedzę w tym temacie, dlatego warto mieć pojęcie co po kolei dzieje się podczas samej rekrutacji. Jeśli zastanawiasz się, jakie pytania mogą paść odnośnie wiedzy z rekrutacji, to w tym szkoleniu przygotujesz się niemal na każde. Mówię jaki cel ma dane pytanie i jak na nie najlepiej odpowiedzieć, wykorzystując naprawdę podstawową wiedzę z rekrutacji, a robiąc wrażenie, jakbyś była, był w rekrutacji od zawsze!

Zatem przez 4 kolejne dni zajmiemy się przygotowaniem właśnie w tych obszarach, natomiast 5 dzień to zastosowanie całej wiedzy z poprzednich dni w praktyce i przygotowanie swojego CV! Podczas tego dnia analizuję na żywo CV przesłane przez jednego z uczestników, a następnie pokazuję co warto zmienić, na co położyć nacisk i jak zaprojektować takie CV, które zrobi wrażenie WOW na rekruterze, nawet, jeśli nie możesz pochwalić się żadnym doświadczeniem w rekrutacji.

SPECJALNA PROMOCJA

249 zł

49 zł

Nagrania wideo dostępne na platformie online
Łącznie ponad 7 godzin nagrań
Workbooki PDF do pobrania na każdy dzień
Zadania domowe z dodatkowymi ćwiczeniami
Zamknięta grupa na Facebooku
Możliwość zadawania pytań w grupie
BONUS: Symulacja rozmowy rekrutacyjnej

Oferta ważna jeszcze przez:

Ta oferta jest ważna tylko teraz. Kiedy licznik dojdzie do 00:00, oferta zniknie i nie będziesz mieć już możliwości zakupu tych narzędzi w tak niskiej cenie.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Kiedy otrzymam dostęp do materiałów?

Dostęp do materiałów z Wyzwania otrzymasz od razu po zakupie. Przyjdzie do Ciebie wiadomość e-mail z pierwszym hasłem logowania.

Czym jest platforma kursowa?

To miejsce, gdzie znajdziesz wszystkie materiały kursu: wideo, pdf, certyfikat. Potrzebujesz tylko dostępu do internetu i możesz korzystać z platformy na każdym urządzeniu.

Z tego poziomu będziesz miała, miał też dostęp do wszystkich produktów, które zakupisz na moim sklepie.

Jak długo będę mieć dostęp do materiałów?

Będziesz mieć dożywotni dostęp do materiałów z Wyzwania.

Czy mogę otrzymać fakturę za zakup?

Tak. Aby otrzymać fakturę podczas dokonywania zakupu, wpisz dane firmy w polu z uwagami. Dokument zostanie wysłany elektronicznie na wskazany adres e-mail.

Czy kurs może opłacić mi pracodawca?

Jak najbardziej. Wpisz dane firmy podczas dokonywania zakupu w polu na uwagi. Dokument w formie elektronicznej zostanie wysłany na wskazany adres e-mail. Płatności może dokonać od razu Twój Pracodawca lub możesz wnioskować o zwrot pieniędzy na podstawie faktury.

Copyright © 2020 Rekrutuj z Pasją. All Rights Reserved. 

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close