Twoje zamówienie jest już prawie gotowe - Ale zanim przejdziesz dalej, mam dla Ciebie coś specjalnego

Odkryj Sekretne Tipy Najlepszych Rekruterów, Które Zbudują Twoją Markę Rekrutera

Gratuluję podjęcia decyzji o rozwoju i wzięcia życia we własne ręce! Bardzo się cieszę, że szukasz rozwiązań i angażujesz swój czas, aby stawać się coraz lepszą wersją siebie i osiągać swoje cele.

Jeśli tylko zaangażujesz się w 100%, Twoje rezultaty są gwarantowane!

Mam dla Ciebie dzisiaj jeszcze jedną propozycję. Skoro interesujesz się pracą w rekrutacji, potrzebujesz wiedzieć nie tylko jak dostać pracę, ale też co zrobić dalej, gdy już ją dostaniesz. Zrobienie dobrego wrażenia to połowa sukcesu. Przyjdzie jednak czas, że trzeba będzie to udowodnić w praktyce.

Dlatego przygotowałam dla Ciebie również dodatkowe szkolenie i narzędzia, które pomogą Ci dalej rozwijać się w tej roli.

Ale UWAGA! Ta oferta dostępna jest tylko dla osób, które zdecydowały się dołączyć do Wyzwania #JestemRekruterem i nie jest nigdzie więcej publikowana. Masz teraz tylko jedną szansę, aby z niej skorzysta.

Joanna siedząca na fotelu z uśmiechem

MINI KURS ONLINE

Skuteczne Rekrutacje

Moduł 1

Jak budować swoją pewność siebie jako rekruter w organizacji i na rynku pracy?

Odkryjesz swoje mocne strony i dowiesz się co jeszcze warto rozwijać, aby stawać się jeszcze lepszym rekruterem.

Moduł 2

Jak robić efektywne notatki podczas rozmowy z kandydatem?

Pokaże Ci tipy, dzięki którym z łatwością będziesz słuchać kandydata, zadawać kolejne pytania i jeszcze to wszystko notować.

Moduł 3

Jak zadawać trafne pytania rekrutacyjne podczas wywiadu?

Powiem Ci skąd brać te najlepsze pytania, jak je konstruować oraz jak pogłębiać, aby mieć komplet informacji  o kandydacie

Co dokładnie otrzymujesz?

3 NAGRANIA WARSZTATÓW online dostępne na platformie kursowej, do których możesz wracać w każdym momencie, kiedy tylko masz ochotę i czas. Łącznie ponad 5 godzin nagrań.
3 ZESZYTY ĆWICZEŃ do każdego szkolenia. Poza ćwiczeniami zawartymi w wideo, w PDF znajdziesz dodatkowe zadania, które pozwolą utrwalić nowe kompetencje.
CERTYFIKAT UKOŃCZENIA do pobrania po ukończeniu wszystkich warsztatów.  Certyfikatem pochwalisz się w CV i na LinkedIn, co z pewnością zostanie docenione przez rekruterów.

© Copyright YourCompany. All Rights Reserved.