KURS online: 5-dniowe wyzwanie
#JESTEMREKRUTEREM

"Jak dostać pierwszą (lub lepszą) pracę w rekrutacji?"

("Bez żadnego wcześniejszego doświadczenia
w rekrutacji")

KURS ONLINE
5-DNIOWE WYZWANIE
#JESTEMREKRUTEREM

Dołączając do kursu otrzymasz natychmiastowy dostęp do nagrań wideo i materiałów dodatkowych na mojej platformie. Możesz go wykonać w dowolnym momencie i we własnym tempie. Dostęp do szkolenia jest dożywotni, a więc wrócisz do niego zawsze, kiedy tylko będziesz potrzebować. A teraz zobacz, co jest w środku!

Dla kogo jest to Wyzwanie?

Powiedziałabym ogólnie, że dla pasjonatów rekrutacji i HR. Niech nie zmyli Cię program Wyzwania zaprojektowany z myślą o przygotowaniu się do rozmowy rekrutacyjnej. Podczas tego 5-dniowego szkolenia podzielę się masą tipów rekruterskich i wartościowymi ćwiczeniami dla każdego, kto chce się w tej roli rozwijać!

Dla początkujących w rekrutacji

To Wyzwanie jest skierowane przede wszystkim do osób, które przygotowują się do pracy w roli rekrutera i chcą zdobyć pierwszą pracę w tym zawodzie. Lub też już pracują jako rekruterzy, ale chcą zmienić firmę i dobrze się do tego przygotować.

Dla doświadczonych w rekrutacji

Na Wyzwaniu skorzystają też osoby bardziej doświadczone, które chcą lepiej wykonywać swoją pracę i mają ogromną motywację do samorozwoju. Z każdego spotkania będzie można wynieść wartość dla siebie. Będzie dużo przydatnych materiałów i ćwiczeń do wykorzystania w codziennej pracy, również jako rekruter!

Co będziemy robić podczas 5 dni Wyzwania?

Każdy dzień Wyzwania to kolejny etap rozmowy rekrutacyjnej, którą przejdziesz na to stanowisko. Możemy w skrócie przyjąć, że każda rozmowa na specjalistę ds. rekrutacji składa się między innymi z tych 4 etapów:

Prezentacja siebie - czyli tradycyjne pytanie "proszę powiedzieć mi coś o sobie". Wiesz jak na nie odpowiedzieć, aby zachęcić do swojej osoby, nawet jeśli niewiele możesz powiedzieć o sobie, jako rekruterze? Zajmiemy się zarówno napisaniem intrygującego i atrakcyjnego BIO do CV, jak i pierwszą prezentacją siebie na rozmowie z rekruterem. Na samym początku spotkania masz zwykle ok. 5 minut, aby się zareklamować. Wielu kandydatów nie jest na to przygotowana i już od początku robią kiepskie wrażenie jąkając się i mówiąc o mało istotnych rzeczach.
Wyobrażenie o pracy - Kiedy nie masz żadnego doświadczenia, bardzo często rekruter sprawdza podczas spotkania to, jakie masz wyobrażenie o tym stanowisku, czy wiesz w ogóle z jakimi zadaniami się to wiąże i jak wygląda codzienny charakter tej pracy. Innymi słowy, czy wiesz na co się piszesz? Zaprosiłam do wywiadu dwie osoby zajmujące się zupełnie inną ścieżką rekrutacji, a mianowicie rekrutera z agencji pracy oraz rekrutera - freelancera. Sama opowiadam o perspektywie rekrutera w wewnętrznym dziale HR. Sprawdzisz, co jest najlepsze dla Ciebie i z łatwością wykażesz się znajomością stanowiska podczas rozmowy
Znajomość realiów rynku - możesz nie umieć rekrutować, ale musisz wiedzieć co dzieje się obecnie na rynku. To kolejny etap, w którym rekruter będzie sprawdzał czy wiesz jak wygląda rynek, jakie są obecnie wyzwania i czy jesteś gotowa, gotowy stawić im czoła. Wyzwania rynku pracy, trendy, 4 pokolenia aktywne zawodowo... Czy to ciekawe zadania czy raczej przerażająca rzeczywistość i przyszłość? Dowiesz się czy chcesz się w to pakować i jak to wykorzystać odpowiadając na pytania rekrutacyjne.
Teoria rekrutacyjna - skoro nie masz doświadczenia, to powiedz chociaż jak powinno to wyglądać. Sama również u początkujących rekruterów badam przynajmniej wiedzę w tym temacie, dlatego warto mieć pojęcie co po kolei dzieje się podczas samej rekrutacji. Jeśli zastanawiasz się, jakie pytania mogą paść odnośnie wiedzy z rekrutacji, to w tym szkoleniu przygotujesz się niemal na każde. Mówię jaki cel ma dane pytanie i jak na nie najlepiej odpowiedzieć, wykorzystując naprawdę podstawową wiedzę z rekrutacji, a robiąć wrażenie, jakbyś była, był w rekrutacji od zawsze!

Zatem przez 4 kolejne dni zajmiemy się przygotowaniem właśnie w tych obszarach, natomiast 5 dzień to zastosowanie całej wiedzy z poprzednich dni w praktyce i przygotowanie swojego CV! Podczas tego dnia analizuję na żywo CV przesłane przez jednego z uczestników, a następnie pokazuję co warto zmienić, na co położyć nacisk i jak zaprojektować takie CV, które zrobi wrażenie WOW na rekruterze, nawet, jeśli nie możesz pochwalić się żadnym doświadczeniem w rekrutacji. Zobacz 👇

dzień #1

Odpowiesz sobie na odwieczne pytanie, czy nadajesz się na rekrutera. Od tego zależy jak zaprezentujesz się na rozmowie, więc odkryjemy Twoje mocne strony i wykorzystamy je w prezentacji Ciebie na rekrutacji.

dzień #2

Dowiesz się jak wygląda rzeczywistość w pracy rekrutera. Przedstawię Ci tę pracę z trzech perspektyw (korpo, agencji i bycia freelancerem) ze szczegółami, w celu świadomego wyboru ścieżki i dobrego opisu wyobrażenia na spotkaniu rekrutacyjnym.

dzień #3

Jeśli na codzień nie siedzisz w rekrutacji, to możesz nie wiedzieć co dzieje się obecnie na rynku. Co powiesz kiedy zapyta o to rekruter? Opowiem Ci jak wygląda rynek pracy, jakie są wyzwania i trendy oraz co mówi się o pokoleniach w kontekście rekrutacji.

dzień #4

Jak rekrutować skutecznie? Już sama wiedza o tym, jak rekrutować może dać Ci pracę. Tego dnia nauczymy się jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa rekrutacyjna oraz jakie pytania warto zadawać kandydatom.

dzień #5

To zwieńczenie Wyzwania. Podsumujemy całą wiedzę i powiemy sobie jak przygotować się do rozmowy o pracę. Poruszymy temat CV, typowych pytań i najlepszych odpowiedzi i wykorzystamy całe wyzwanie, aby przygotować swoją ofertę.

Co znajdziesz w środku Wyzwania?

5 pełnowartościowych szkoleń w formie nagrań wideo

Ponad 7 godzin wypełnionych po brzegi konkretnymi wskazówkami. To będzie 5 dni intensywnej pracy nad sobą - nowa wiedza, workbooki i ćwiczenia własne. Dużo tego, ale efekt  jest tego warty! 

Workbooki na każdy dzień

Aby lepiej zapamiętać rzeczy ze szkolenia, będziesz wypełniać je na bieżąco podczas spotkania, a po całym Wyzwaniu będą dla Ciebie notatkami z tego wydarzenia.

Gotowe ćwiczenia do wykonania

Godzina szkolenia to mało, aby zmienić swoje życie. Dlatego zaprojektowałam ćwiczenia, z którymi będziesz pracować indywidualnie. To one będą kluczem do sukcesu.

Opinie uczestników Wyzwania!

Odbierz dwój dostęp do Mini Kursu

i zdobądź te DARMOWE bonusy!

Bonus nr 1 - Pewność Siebie

"Jak Stać Się Pewnym Siebie Rekruterem?"

Całkowita wartość: 69,00 PLN

Praktyczne szkolenie, na którym poznasz proste metody na budowanie pewności siebie w rekrutacji, a co za tym idzie sposoby na swobodne i bezstresowe prowadzenie nie tylko rozmów, ale całych procesów rekrutacyjnych.

Czego się nauczysz na tym szkoleniu?

Jak stać się pewnym siebie rekruterem i nie stresować się podczas rozmowy z menadżerem i kandydatem?
Jak swobodnie, ale profesjonalnie przeprowadzać rekrutacje?
Jak sobie poradzić z chwilowym zwątpieniem w siebie?
Jak radzić sobie z bardziej doświadczonymi menadżerami i kandydatami, kiedy dopiero rozpoczynasz lub jesteś młodą osobą?
Jak nie bać się rozmowy z kandydatem? Jak pokonać lęk i strach, że wypadniesz mało profesjonalnie i niekompetentnie?
Jak utrzymać pasję i motywację do pracy w rekrutacji, szczególnie gdy początki są bardzo trudne?
Jak sprawić, żeby inni docenili Twoją pracę?

Zdobędziesz BEZPŁATNIE ten bonus, gdy dołączysz do Mini Kursu!

Bonus nr 2 - Rozmowa Rekrutacyjna

"Symulacja Rozmowy Rekrutacyjnej?"

Całkowita wartość: 149,00 PLN

Nagranie rozmowy rekrutacyjnej przeprowadzone z jedną z uczestniczek Wyzwania w formie audio. To piękne podsumowanie wykonania wszystkich ćwiczeń ze szkolenia, którym możesz sie zainspirować przygotowując się do swojej rozmowy rekrutacyjnej. Choć Jola nie miała wcześniej żadnego doświadczenia w rekrutacji, w rozmowie wypadła bardzo dobrze i sprawiała wrażenie osoby doświadczonej. Ty też tak możesz!

Zdobędziesz BEZPŁATNIE ten bonus, gdy dołączysz do Wyzwania!

Bonus nr 2 - Karty Pracy SelfCoaching

"Jak Zostać Profesjonalnym Rekruterem?"

Karty Pracy Coachingowej

Całkowita wartość: 99,00 PLN

Bardzo praktyczne ćwiczenia, które pozwolą Ci przygotować się do nowych wyzwań i nakreślić swoje zawodowe cele i marzenia. Pomogą Ci przygotować swoją ścieżkę kariery.

Dostajesz 4 zeszyty ćwiczeń, w których znajdziesz aż 8 ćwiczeń coachingowych, które wykonuję zwykle z moimi klientami podczas sesji coachingu kariery. To głębokie zaglądanie do środka siebie samego. Ćwiczenia zawierają często pytania, których nie mamy odwagi sobie zadać, a tutaj jesteśmy zmuszeni, aby zastanowić się nad czymś, odpowiedzieć sobie szczerze i powiedzieć prawdę. To tutaj właśnie zaczyna się zmiana! Zmiana na lepsze!

Zdobędziesz BEZPŁATNIE ten bonus, gdy dołączysz do Mini Kursu!

To Wyzwanie jest jak kilka indywidualnych
konsultacji ze mną!

W normalnych warunkach potrzeba kilku konsultacji 1:1 ze mną, aby przejść przez te wszystkie tematy. Oczywiście podczas Wyzwania ja daję Ci wiedzę i ćwiczenia, ale i tak cała odpowiedzialność leży po Twojej stronie. Tylko od Ciebie zależy czy z tego skorzystasz i jak bardzo. 

Ponieważ chcę Cię bardzo zachęcić do zmiany w Twoim życiu i do faktycznego zaangażowania się w działanie, postanowiłam, że to szkolenie będzie symbolicznie, ale jednak płatne. Zainwestuj w siebie! To psychologiczne działanie, które powoduje, że po pierwsze bardziej Ci zależy, bo jednak zapłaciłaś, zapłaciłeś. Po drugie wydajesz pieniądze na swój własny rozwój, inwestujesz i oczekujesz zwrotu. To działa!

Jedna godzina konsultacji ze mną 1:1 to cena ok. 350 zł, przy 5 spotkaniach łącznie jest to ok. 1750 zł. Ty dzisiaj inwestujesz ułamek tej ceny. Nie robię tego dla siebie, a dla Ciebie! Sama, sam pomyśl w ilu bezpłatnych szkoleniach brałaś, brałeś udział i co z tego wyszło, jaki był efekt, ile rzeczy wdrożyłaś, wdrożyłeś w życie. Niech tym razem będzie inaczej.

Zacznij działać!

Pozwól, że pokażę Ci WSZYSTKO, co otrzymasz, dołączając do Wyzwania teraz!

Dożywotni dostęp do Wyzwania (Wartość: 249 zł)
BONUS #1: Szkolenie Pewność Siebie (Wartość: 69 zł)
BONUS #2: Symulacja Rozmowy Rekrutacyjnej (Wartość: 149 zł)
BONUS #3: Karty Pracy SelfCoaching (Wartość: 99 zł)

Całkowita wartość: 566,00 PLN

Teraz: 199 zł

Zdobądź swój dostęp do Wyzwania wraz z bonusami
TERAZ

Copyright © Rekrutuj z Pasją. All Rights Reserved

Już prawie... Jeszcze tylko jeden krok przed zakupem biletu!

Zarezerwuj swoje miejsce

Podaj swoje imię i adres e-mail:

Zapisując się na szkolenie wyrażasz zgodę na dołączenie do mojego newslettera i zgadzasz się z moją polityką prywatności.

Close
Już prawie... Jeszcze tylko jeden krok przed zakupem biletu!

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Już prawie... Jeszcze tylko jeden krok do zakupu biletu!

Zarezerwuj swoje miejsce

Podaj swoje imię i adres e-mail:

Zapisując się na szkolenie wyrażasz zgodę na dołączenie do mojego newslettera i zgadzasz się z moją polityką prywatności.

Close