Gratulacje! Twoje Miejsce na Szkolenie Jest Zarezerwowane! ALE...

PRZED SZKOLENIEM...

WYKONAJ JESZCZE TE 3 KROKI

KROK #1 - Zapisz datę i godzinę szkolenia w swoim kalendarzu

KROK #2 - Zaobserwuj mnie na Twojej ulubionej platformie social media

KROK #3 - Zdobądź pierwszą lub lepszą pracę w rekrutacji już dzisiaj!

OTO (1)
Black-Arrows67

Mam dla Ciebie jednorazowe zaproszenie,
które znajduje się tylko na tej stronie i tylko przez:

  • 00minut
  • 00sekund

KURS ONLINE

Jak Dostać Pierwszą
(Lub Lepszą)
Pracę w Rekrutacji

Dołączając do kursu otrzymasz natychmiastowy dostęp do nagrań wideo i materiałów dodatkowych na mojej platformie. Możesz go wykonać w dowolnym momencie i we własnym tempie. Dostęp do szkolenia jest dożywotni, a więc wrócisz do niego zawsze, kiedy tylko będziesz potrzebować. A teraz zobacz, co jest w środku!

Dla kogo jest ten kurs?

Powiedziałabym ogólnie, że dla pasjonatów rekrutacji i HR.

Dla szukających pierwszej pracy w rekrutacji​

Jeśli przygotowujesz się do pracy w roli rekrutera i chcesz zdobyć pierwszą pracę w tym zawodzie.

Dla chcących znaleźć pierwszą pracę w rekrutacji

Jeśli pracujesz już jako rekruter lub w zawodzie pokrewnym i chcesz zmienić pracę na lepszą, a zależy Ci, aby zaprezentować się jako idealny kandydat.

Co będziemy robić w trakcie 5 szkoleń?

Każde szkolenie to kolejny etap rozmowy rekrutacyjnej, którą przejdziesz na to stanowisko. Możemy w skrócie przyjąć, że każda rozmowa na specjalistę ds. rekrutacji składa się z tych 4 etapów:

Prezentacja siebie

Czyli tradycyjne pytanie "proszę powiedzieć mi coś o sobie". Wiesz jak na nie odpowiedzieć, aby zachęcić do swojej osoby, nawet jeśli niewiele możesz powiedzieć o sobie, jako rekruterze? Zajmiemy się zarówno napisaniem intrygującego i atrakcyjnego BIO do CV, jak i pierwszą prezentacją siebie na rozmowie z rekruterem. Na samym początku spotkania masz zwykle ok. 5 minut, aby się zareklamować. Wielu kandydatów nie jest na to przygotowana i już od początku robią kiepskie wrażenie jąkając się i mówiąc o mało istotnych rzeczach.

Wyobrażenie o pracy

Kiedy nie masz żadnego doświadczenia, bardzo często rekruter sprawdza podczas spotkania to, jakie masz wyobrażenie o tym stanowisku, czy wiesz w ogóle z jakimi zadaniami się to wiąże i jak wygląda codzienny charakter tej pracy. Innymi słowy, czy wiesz na co się piszesz? Zaprosiłam do wywiadu dwie osoby zajmujące się zupełnie inną ścieżką rekrutacji, a mianowicie rekrutera z agencji pracy oraz rekrutera - freelancera. Sama opowiadam o perspektywie rekrutera w wewnętrznym dziale HR. Sprawdzisz, co jest najlepsze dla Ciebie i z łatwością wykażesz się znajomością stanowiska podczas rozmowy

Znajomość realiów

Możesz nie umieć rekrutować, ale musisz wiedzieć co dzieje się obecnie na rynku. To kolejny etap, w którym rekruter będzie sprawdzał czy wiesz jak wygląda rynek, jakie są obecnie wyzwania i czy jesteś gotowa, gotowy stawić im czoła. Wyzwania rynku pracy, trendy, 4 pokolenia aktywne zawodowo... Czy to ciekawe zadania czy raczej przerażająca rzeczywistość i przyszłość? Dowiesz się czy chcesz się w to pakować i jak to wykorzystać odpowiadając na pytania rekrutacyjne.

Teoria o rekrutacji

Skoro nie masz doświadczenia, to powiedz chociaż jak powinno to wyglądać. Sama również u początkujących rekruterów badam przynajmniej wiedzę w tym temacie, dlatego warto mieć pojęcie co po kolei dzieje się podczas samej rekrutacji. Jeśli zastanawiasz się, jakie pytania mogą paść odnośnie wiedzy z rekrutacji, to w tym szkoleniu przygotujesz się niemal na każde. Mówię jaki cel ma dane pytanie i jak na nie najlepiej odpowiedzieć, wykorzystując naprawdę podstawową wiedzę z rekrutacji, a robiąć wrażenie, jakbyś była, był w rekrutacji od zawsze!

Zatem przez 4 kolejne szkolenia zajmiemy się przygotowaniem właśnie w tych obszarach, natomiast 5 spotkanie to zastosowanie całej wiedzy w praktyce i przygotowanie swojego CV! Podczas tego szkolenia analizuję na żywo CV przesłane przez jednego z uczestników edycji na żywo, a następnie pokazuję co warto zmienić, na co położyć nacisk i jak zaprojektować takie CV, które zrobi wrażenie WOW na rekruterze, nawet, jeśli nie możesz pochwalić się żadnym doświadczeniem w rekrutacji.

Co znajdziesz w środku kursu?

5 szkoleń w formie nagrań wideo

Ponad 7 godzin wypełnionych po brzegi konkretnymi wskazówkami. To będzie 5 dni intensywnej pracy nad sobą - nowa wiedza, workbooki i ćwiczenia własne.

Workbooki na każdy dzień szkolenia

Aby lepiej zapamiętać rzeczy ze szkolenia, będziesz wypełniać je na bieżąco podczas spotkania, a po całym Wyzwaniu będą dla Ciebie notatkami z tego wydarzenia.

Gotowe ćwiczenia do wykonania

Godzina szkolenia to mało, aby zmienić swoje życie. Dlatego zaprojektowałam ćwiczenia, z którymi będziesz pracować indywidualnie. To one będą kluczem do sukcesu.

Standardowa cena:

299 zł

Tylko na tej stronie:

49 zł

Specjalna oferta dostępna dla Ciebie tylko jeszcze przez:

  • 00minut
  • 00sekund

ZOBACZ CO MÓWIĄ INNI

Co o tym kursie mówią jego uczestnicy edycji na żywo?

SPECJALNA PROMOCJA

299 zł

49 zł

OTO (1)

Nagrania wideo dostępne na platformie online

Łącznie ponad 7 godzin nagrań

Workbooki PDF do pobrania na każdy dzień

Zadania domowe z dodatkowymi ćwiczeniami

Zamknięta grupa na Facebooku

Możliwość zadawania pytań w grupie

BONUS: Symulacja rozmowy rekrutacyjnej

Oferta ważna jeszcze przez:

  • 00minut
  • 00sekund

Ta oferta jest ważna tylko teraz. Kiedy licznik dojdzie do 00:00, oferta zniknie i nie będziesz mieć już możliwości zakupu tych narzędzi w tak niskiej cenie.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Dostęp do materiałów z Wyzwania otrzymasz od razu po zakupie. Przyjdzie do Ciebie wiadomość e-mail z pierwszym hasłem logowania.

To miejsce, gdzie znajdziesz wszystkie materiały kursu: wideo, pdf, certyfikat. Potrzebujesz tylko dostępu do internetu i możesz korzystać z platformy na każdym urządzeniu.

Z tego poziomu będziesz miała, miał też dostęp do wszystkich produktów, które zakupisz na moim sklepie.

Będziesz mieć dożywotni dostęp do materiałów z Wyzwania.

Z tego poziomu będziesz miała, miał też dostęp do wszystkich produktów, które zakupisz na moim sklepie.

Tak. Aby otrzymać fakturę podczas dokonywania zakupu, wpisz dane firmy w polu z uwagami. Dokument zostanie wysłany elektronicznie na wskazany adres e-mail.

Jak najbardziej. Wpisz dane firmy podczas dokonywania zakupu w polu na uwagi. Dokument w formie elektronicznej zostanie wysłany na wskazany adres e-mail. Płatności może dokonać od razu Twój Pracodawca lub możesz wnioskować o zwrot pieniędzy na podstawie faktury.

Polityka prywatności |  Regulamin sprzedaży

Copyright © 2020 Rekrutuj z Pasją. All Rights Reserved. 

Scroll to Top