NAGRODA POLISH BUSINESS WOMAN AWARDS

W marcu 2022 roku odebrałam swoją pierwszą (i wierzę, że nie ostatnią) nagrodę za moje działania w obszarze rekrutacji.

Moja chęć dzielenia się wiedzą, inspirowanie i dążenie do szerzenia najwyższych standardów rekrutacji zostały docenione na Gali Polish Business Woman Awards w kategorii: Lider w Rekrutacji i Coachingu Biznesowym.

Jestem bardzo dumna!

DWA SŁOWA O MNIE

Jestem kontaktową i pełną energii introwertyczką, ścisłym umysłem doskonale odnajdującym się w humanistycznym nurcie, korzystającą ze sprawdzonych rozwiązań a jednocześnie ciągle coś zmieniającą HRową duszą. Brzmi jak przeczące sobie zdania? Oto cała ja!

Moje drugie imię to Profesjonalizm, ale mam na niego własną definicję!

  • z dozą dystansu, bo profesjonalnie nie znaczy dla mnie oficjalnie! Jestem zwolennikiem swobodnej rozmowy, naturalnej ciekawości i humoru, który rozładowuje stres!
  • z dala od pedantyzmu, ponieważ nie wszystko musi być perfekcyjne, aby działało, a użyteczność dla biznesu w połączeniu z wysoką jakością jest wyznacznikiem sukcesu
  • z wysokim poczuciem standardu, bo byle jak już było i nie działa, a mnie motywuje 100% satysfakcji z dostarczanych narzędzi, materiałów czy wiedzy
  • z chęcią dzielenia się tym, co moje, ponieważ wymiana doświadczeń to cenne źródło inspiracji, które wnosi drobny powiew świeżości i nie pozwala, aby myśleć, że moje to jedyne prawdziwe i słuszne
  • z niezaspokojonym głodem wiedzy i rozwoju, bo tylko ciągłe udoskonalanie każdej części siebie pozwala mi osiągać najlepsze rezultaty

MOJE MOCNE STRONY

czyli to, z czego czuję się najlepsza 🙂

PARTNERSTWO

Moje działania są zawsze odpowiedzią na potrzeby drugiej strony. Tylko dzięki temu możemy wspólnie osiągnąć sukces, zatem ważne jest dla mnie, aby słuchać i przyjmować informacje z zewnątrz, z drugiej strony pokazywać również inne możliwości i je argumentować. Tutaj nie ma miejsca na wydawanie poleceń, tutaj jest miejsce na rozmowę i współpracę!

ZAANGAŻOWANIE

Kiedy podejmuję się realizacji zadania, angażuję się w 100%. Jakość pracy i jej efekt ma dla mnie ogromne znaczenie, chcę podpisać się pod ukończonym dziełem swoim nazwiskiem bez cienia wątpliwości. Bez prawdziwego, osobistego zaangażowania byłoby to niemożliwe.

TWÓRCZE MYŚLENIE

Zadaj mi jeden temat, a za chwilę podam Ci przynajmniej kilka pomysłów na realizację. Wizualizuję swoje koncepcje w atrakcyjny sposób, bo wiem jak przemawia to do odbiorców. Nie są to jednak puste słowa czy rysunki, weryfikuję moją wyobraźnie i sprawdzam jak wynik jej pracy przełoży się na efekty biznesowe, bo tylko te koncepcje mają sens.

INSPIROWANIE

Swoboda tworzenia i eksperymentowania to mój żywioł. W tych warunkach odnajduję przestrzeń do inspiracji, które czerpię z zewnątrz i wcielam je w życie. Pochłania mnie też inspirowanie innych, skłanianie do refleksji. Uwielbiam zadawać pytania trafiające w samo sedno.

CO MÓWIĄ O MNIE TESTY OSOBOWOŚCI?

PARTNER | WIZJONER

To narzędzie z założenia wskazuje na naturalny sposób myślenia oraz działania w codziennym życiu. Pewne schematy, do których sięgamy najczęściej i z których korzystamy w sposób swobodny i nieuświadomiony.

Styl myślenia PARTNER:

Skupiam się na relacjach, nie lubię konfliktów i mocno angażuję się we wspólne zadania. Często widzę też głębsze wymiary danej sytuacji i mam niesamowitą zdolność czytania sygnałów niewerbalnych. To bardzo skrócony opis, ale potwierdzam – taka jestem 🙂

Styl działania: HUMANISTA

Łączę perspektywę relacji i idei, co przekłada się bezpośrednio na moją wyobraźnie i kreatywność. Uwielbiam wręcz przestrzeń do swobodnego tworzenia, a czasami nawet improwizacji. Cała ja! 🙂

MENTOR | DORADCA

Model opisujący indywidualny styl funkcjonowania oparty na teorii psychologii osobowości Junga. Można lepiej poznać siebie w wymiarze zawodowym, bo narzędzie to skupia się na relacjach, projektach i funkcjonowaniu w pracy.

Energia kolorystyczna: ZIELONA

Silnie związana z dbaniem o relacje i potrzeby innych osób

Energia kolorystyczna: ŻÓŁTA

Przejawia się w entuzjastycznym podejściu i ekspresji

Typ: MENTOR DORADCA

Troszczę się o wszystkich i wszystko dookoła i ponad wszystko cenię sobie zaufanie. W takich relacjach pracuje mi się najlepiej!

CO MNIE MOTYWUJE? 🙂

W życiu kieruję się dwiema maksymami, które zawsze się sprawdzają!

You are stronger than you think.

(Jesteś silniejsza, niż myślisz)

Don’t be afraid to be amazing.

(Nie bój się być niesamowita)

Pozostań ze mną i odkryj siebie w zawodzie Rekruterki 🙂

.