Odbierz bezpłatny e-book!

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej z kandydatem?

Praktyczne wskazówki
dla początkujących rekruterek.

Okładka e-booka "Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej z kandydatem?"

POBIERZ E-BOOK

.

W tym e-booku znajdziesz praktyczne wskazówki jak zacząć rekrutować, kiedy szybko zostajesz wrzucona na głęboką wodę i nie masz jeszcze czasu, aby po kolei wdrażać zaawansowane techniki rekrutacji. 

Te wskazówki to zbiór moich praktycznych doświadczeń, które pozwoliły mi szybko wejść w rolę i zacząć swobodnie rekrutować. Nie znajdziesz ich nigdzie w internecie, bo nikt nie mówi o tak “przyziemnych” rzeczach. Tymczasem to proste i sprawdzone tricki, które zastosujesz od zaraz w swojej pracy.

Czytając ten e-book:

Dla kogo przeznaczony jest e-book?!

Dla osób, które
planują swoją karierę w rekrutacji

Będziesz wiedziała na co i jak się przygotować, kiedy zaczniesz prowadzić swoje pierwsze procesy rekrutacyjne. Poznasz najczęściej pojawiające się obawy i trudności na początku drogi oraz gotowe rozwiązania, jak im zapobiec.

Dla osób, które
stoją przed swoją pierwszą rozmową rekrutacyjną

Poznasz szybkie tipy, które pomogą Ci przeprowadzić pierwszą i kolejne rozmowy rekrutacyjne bez stresu i gorączkowego poszukiwania kolejnego pytania w głowie. Dostaniesz schemat rozmowy, do którego wrócić w każdej chwili spotkania, nawet jak zapomnisz co dalej.

Dla osób, które
rekrutują, ale nadal czują się niepewnie podczas rozmowy rekrutacyjnej

Przestaniesz zastanawiać się jak wydłużyć spotkanie rekrutacyjne, bo po 15 minutach zadałaś już wszystkie pytania. Zyskasz czas i uwagę na kandydata podczas rekrutacji i będziesz potrafiła rzetelnie go ocenić.

Dlaczego możesz uczyć się ode mnie?

Jestem doświadczonym rekruterem, HR business partnerem, menadżerem HR a do tego również trenerem, coachem, konsultantem HR, psychologiem i blogerem. Piszę artykuły do branżowego magazynu HR Business Partner oraz współtworzę narzędzie HR Business Guide, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Na własnej skórze doświadczyłam jak nie przykłada się wagi do edukacji, szkolenia i wdrażania rekruterów do swojej pracy. Założyłam bloga rekrutujzpasja.pl, aby pomagać osobom, które chcą rekrutować profesjonalnie, ale i zadbać o wszystkie aspekty budowania najlepszych procesów – zarówno dla kandydata, jak i biznesu.

Na pierwszą swoją rozmowę rekrutacyjną w 2010 roku szłam pieszo przez 5 kilometrów i spóźniłam się ponad godzinę, ale dostałam tę pracę. Zrozumiałam wtedy co jest najważniejsze – człowiek! To moja misja, aby procesy rekrutacyjne były prowadzone profesjonalnie, ale w swobodnej atmosferze i z partnerskim podejściem.

Dzięki swojej determinacji w zaledwie 3 lata awansowałam od roli stażysty do menadżera HR, prowadząc przy tym również własny, zdalny zespół. Od 10 lat na rynku pracy, od 6 w obszarze HR. Ten czas pozwolił mi nie tylko zgłębić wiele tajników HR, ale także poznać zasady funkcjonowania w organizacji na różnych jej szczeblach.

Mam na koncie 5000+ spotkań rekrutacyjnych, drugie tyle zadowolonych kandydatów, niezliczoną liczbę konstruktywnych rozmów i feedbacków, również od menadżerów w organizacji. 

Joanna Urbańska siedząca na ławce z laptopem na kolanach.

SPRAWDŹ CO MÓWIĄ O MNIE DZIEWCZYNY, KTÓRE UCZYŁAM REKRUTOWAĆ

Asia zaraziła mnie pasją do rekrutowania. Współpraca z nią nauczyła mnie dbania o każdy, nawet najmniejszy element procesu. Dzięki Asi teraz sama jest w stanie projektować procesy. To, czego się od niej nauczyłam wykorzystuję do dzisiaj w swojej codziennej pracy.

Maja Hoppe

Zawód / profesja

Asia pokazała mi jak powinny wyglądać rekrutacje, jak prowadzić je najefektywniej dla menadżerów i jak w całym procesie zadbać o candidate experience. Pomogła mi też dając narzędzia, które wykorzystuję do tej pory. Teraz rekrutuję z pasją!

Adrianna Michalska

Zawód / profesja

Asia pokazała mi jakie możliwości mnie otaczają i dała duży zastrzyk pewności siebie. Wspiera i potrafi doradzić. Nie wyobrażam sobie lepszego mentora i coacha w jednym. Jestem pewna, że jej kursy będą najlepsze na rynku i rewelacyjne!

Karolina Maruszak

Zawód / profesja

Pobierz e-booka i poznaj sprawdzone
metody na pierwsze rekrutacje!