100% bezpłatne szkolenie online + PREZENT

ABC Rekrutacji

Jak prowadzić skuteczne rozmowy rekrutacyjne?

NA WEBINARZE POZNASZ
5 FILARÓW SKUTECZNEJ REKRUTACJI,
DZIĘKI KTÓRYM:

Dowiesz się kogo potrzebujesz zrekrutować

Przyciągniesz i zainteresujesz najlepszych kandydatów

Skutecznie zbadasz kandydata podczas rozmowy rekrutacyjnej

Bez wahania podejmiesz decyzję o zatrudnieniu

Z łatwością udzielisz feedbacku kandydatom odrzuconym

zapisz się na szkolenie
i zdobądź swój prezent

ABC Rekrutacji

.

Wszystkie osoby, które będą ze mną na żywo otrzymają dodatkowo checklistę, dzięki której zweryfikujesz i natychmiast zintensyfikujesz swoje działania podczas przygotowań do rekrutacji.

Dlaczego możesz uczyć się ode mnie?

Jestem doświadczoną rekruterką, HR business partnerką, menadżerką HR a do tego również trenerką, coachem, konsultantką HR, psycholożką i blogerką. Piszę artykuły do branżowego magazynu HR Business Partner oraz współtworzę narzędzie HR Business Guide, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Na własnej skórze doświadczyłam jak nie przykłada się wagi do edukacji, szkolenia i wdrażania rekruterów do swojej pracy. Założyłam bloga rekrutujzpasja.pl, aby pomagać osobom, które chcą rekrutować profesjonalnie, ale i zadbać o wszystkie aspekty budowania najlepszych procesów – zarówno dla kandydata, jak i biznesu.

Na pierwszą swoją rozmowę rekrutacyjną w 2010 roku szłam pieszo przez 5 kilometrów i spóźniłam się ponad godzinę, ale dostałam tę pracę. Zrozumiałam wtedy co jest najważniejsze – człowiek! To moja misja, aby procesy rekrutacyjne były prowadzone profesjonalnie, ale w swobodnej atmosferze i z partnerskim podejściem.

Dzięki swojej determinacji w zaledwie 3 lata awansowałam od roli stażysty do menadżera HR, prowadząc przy tym również własny, zdalny zespół. Od 10 lat na rynku pracy, od 6 w obszarze HR. Ten czas pozwolił mi nie tylko zgłębić wiele tajników HR, ale także poznać zasady funkcjonowania w organizacji na różnych jej szczeblach.

Joanna Urbańska siedząca na ławce z laptopem na kolanach.

Zapisz się na szkolenie
i zacznij rekrutować szybciej i skuteczniej!